eng
Częstochowa
03:20
Szkolenie spawaczy (Spawanie metodą MAG)

Szkolenie spawaczy (Spawanie metodą MAG)

Price not specified
Wolniewicz Szymon, specjalista ds. Personalnych
Flagma member since 27 June 2018
Sell

Cel kursu
Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników do egzaminu z zakresu spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG. Egzamin odbywa się zgodnie z normą PN EN 287-1. Jednostką certyfikującą może być jest Instytut Spawalnictwa w Gliwicach lub TÜV Rheinland. Po zadaniu egzaminu końcowego uczestnik kursu otrzymuje uprawnienia do wykonywania spoin pachwinowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualnymi normami dotyczącymi przeprowadzenia egzaminów kwalifikacyjnych spawalniczych.

Egzamin i uprawnienia
Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym wg wytycznych Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach lub TÜV Rheinland. Absolwenci po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu otrzymują Zaświadczenie o uczestnictwie w kursie oraz Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza i Książeczkę Spawacza lub Certyfikat TÜV Rheinland i Paszport Spawacza. Egzamin i zdobyte uprawnienia są zgodne z normami europejskimi zatem umożliwiają podjęcie pracy zarówno w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej.

Miejsce szkolenia
Zajęcia praktyczne odbywają się w nowoczesnej bazie szkoleniowej wyposażonej w 14 stanowisk spawalniczych i stanowisko pokazowe. Kursanci zdobywają doświadczenie na nowych urządzeniach firmy Kemppi oraz Migatronic. Hala spawalnicza wyposażona jest w filtrowentylację firmy Nederman. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w klimatyzowanej sali wykładowej wyposażonej w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania szkolenia na terenie zakładów przemysłowych przy wykorzystaniu stanowisk robotniczych.

Posted: 20 September 2018, 10:14
views: 18
Similar ads
Price not specified
Polarus S.W., IP, Częstochowa
Dla osób chcących zwiększyć kwalifikacje z zakresu spawania proponujemy...
Price not specified
Polarus S.W., IP, Częstochowa
Cel kursu Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie...
International ads  3,800,000
×
×
×
×
×